KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861142
nr 1286 1142
Oidentifierad konstnär. Pojke med såpbubblor. Signerad. Olja på duk, 50x39 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:59:34
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr